“Senje” je četvrti studijski album poznatog međimurskog dua “Goga & Željko” koji je svojevrstan sukus dugogodišnjeg umjetničkog djelovanja Gordane Lach i Željka Grahovca.
U kajkavskom narječju “Senje” znači san.
Radi se o albumu s petnaest pjesama. Tri su tradicionalne, a dvanaest je novoskladanih te za njih Željko Grahovec potpisuje glazbu i aranžmane, a Gordana Lach tekstove.
Nakon dugogodišnje suradnje i nastupa na mnogim festivalima i pozornicama diljem Hrvatske, ovaj raspjevani duet skupio je dovoljno pjesama i nanovo ih snimio u etno-dixieland stilu. Iako su pjesme skladane na postulatima tradicionalne glazbe, obrađene u dixie stilu zvuče sasvim moderno i svježe. Korišteni su instrumenti poput klavira, gitara, raznih udaraljki, kao i razni puhački instrumenti koji obilježavaju međimurski kraj.
Album “Etno duo Goga & Željko – Senje” od danas možete pronaći u prodaji po cijeni od 9,50 eura na svim prodajnim mjestima Croatia Recordsa te na webshopu.